Hakkımızda

“Her Sanatın Bir Sanatçısı, Her İnsanın da Sanata Bakan Bir Yönü Vardır.”

Sözümüzün arkasındayız ve bununla birlikte hangi sanat dalında hangi yeteneklere sahip olduğunu bilmeyen insanların da var olduğunu kabul ediyoruz.

Daha Öznele

Bu noktada biz Sedir Sanat olarak özellikle çocuk ve gençlerde uyguladığımız akademik ölçümler ve alanında uzman isimlerle gerçekleştirdiğimiz değerlendirmeler sonrasında insanların hangi alanda yetenekli olduğu, hangi alanlara ilgi duyduğu ve algı durumları hakkında kesin sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Çocuk ve Gençler Sanatla İç İçe

Elde ettiğimiz verileri hazırladığımız raporlarla birlikte hem kişinin kendisine hem de ebeveynleri ile paylaşarak çocuk ve gençlerin izleyeceği rotayı onlara tavsiye etmekteyiz.

Bazen grup eğitimlerini, bazen bireysel eğitimleri, bazen sanat eğitimlerini bazen de kişisel gelişim eğitimlerini ya da bilim ve teknik atölyelerini tavsiye edebildiğimiz gibi özel eğitim alanlarında da tavsiyelerde bulunabilmekteyiz.

Yetişkinlere ise Hobi ve Gelişim Atölyeleri Kapsamında Çözümler Üretiyoruz

Yetişkinlerde ise talep edilen tüm sanat branşlarında ve kimi kişisel gelişim atölyelerinde etkin çözümler üretebilmekteyiz.

Eğer talep olunursa ilgili ölçüm ve değerlendirmeler ile yetişkinlerin ilgisini belirleyip ona uygun bir eğitim programı da çıkartabilmekteyiz.

GSF ve Konservatuar Hazırlık Atölyeleri

Bu arada unutmadan Güzel Sanatlar Lise ve Fakültelerine öğrenciler hazırladığımız gibi Konservatuar Bölümlerine de öğrenciler hazırlıyoruz.

Sanata Değer Veriyoruz. Sanata Değer Verenlerede.

Sadece atölye programları ile değil ürettiğimiz sanat eserleri ve hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile bir bütün olarak farkındalık oluşturmayı ve insanları sanata bir adım daha yaklaştırmayı hedefliyoruz.

Kendi Sanat Merkezimizde Olduğu Gibi Diğer Kurum ve Kuruluşlarda da Faaliyetlerimiz Var.

Bu hedef doğrultusunda gerek sanat merkezimizde gerekse de (anaokulları, kolejler, üniversiteler, etkinlik merkezleri vb.) diğer kurum ve kuruluşlarda atölye, etkinlik ve kulüp faaliyetleri çalışmalarında bulunabilmekteyiz.

Sanat, Bilim ve Gelişim Merkezi

Biz Sedir Sanat olarak sanat atölyeleri organize eden İzmir Sanat Kursu kimliğimizin yanı sıra Bilim ve Gelişim faaliyetlerini de bünyemizde barındırarak İzmir’e çok yönlü nitelikli bir eğitim yelpazesi sunmaktayız.

Özellikle Mega Zeka programımızla birlikte Maker X ve İzmir Robotik Kodlama gibi eğitimlerimiz ve Kış Okulu, Yaz Okulu gibi dönemlik kamplarımız ile İzmir de çocuk ve gençlerin bilimle iç içe yetişmelerinin öncüsü olmaktayız.